Bizimle iletişim kur
Fu

Telefon numarası : +86 13185040147

Naber : +8614704436995

Üretim hattı

Farklı akü modellerini imal etmek ve birleştirmek için 10'dan fazla ürün hattımız vardır, ayrıca sevkiyattan önce pur ürünlerinin her muayenesinde ve testlerinde. Bu durumda, sadece batarya talebinin zirvesinde kısa bir teslimat süresi sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda yüksek kalite ve düşük kusurlu ürünleri garanti ediyoruz.

Üretim süreci

OEM / ODM

Firmamız kendi benzersiz tasarım ekibimiz var, dünya çapındaki müşterilerden farklı tiplerde OEM $ ODM siparişleri sıcak karşıladı. bu yüzden lütfen bize cihazınızda ve çalışma verilerinde bulunan maksimum alan boyutunu söylemekten çekinmeyin, size en iyi çözümü sağlayacağız.

Ar-Ge
Ar-Ge

Teknik merkezimiz, teknik kıdemli uzmanlar ve doktorlar da dahil olmak üzere 20 yılı aşkın bir süredir pil alanında çalışan deneyimli teknik seçkinler ve profesyonel mühendislerden oluşan bir ekiple teknik departman ve Ar-Ge bölümünden oluşmaktadır.
usta ve bekarlar.

Şimdi büyük bir Ar-Ge laboratuarımız, 3 örnek test odamız, birçok küçük ve orta ölçekli deneme üretim hattımız var. Sadece temel araştırmalara odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda büyük inovasyon ve yaratıcı gücü olan en ileri teknolojiyi de hedefliyoruz.